Transceltnieks centrālais ofiss Rīgā, Latvijā Transceltnieks centrālais ofiss Rīgā, Latvijā

Par uzņēmumu
transceltnieks

Ražošanas komercfirma “Transceltnieks” izveidota 1991. gadā uz SMP valsts celtniecības firmas “Baltija” bāzes (bijušais trests “Balttransstroj”).

 

Biznesa ceļu virzītājs

Neraugoties uz pārejas perioda grūtībām, ražošanas komercfirma “Transceltnieks” ir spējusi saglabāt augsti kvalificētu strādnieku un inženiertehnisko darbinieku kolektīvu, kuram ir pa spēkam atrisināt un paveikt visus nospraustos uzdevumus.
Ar laiku tika radītas, izpirktas, privatizētas 3 ražošanas tehniskās bāzes, rekonstruētas biroja telpas Rīgā, Ganību dambī 22.

Uz šo brīdi firmas rīcībā ir visi nepieciešamie materiālie un cilvēku resursi dažādu celtniecības darbu veikšanai.
Ražošanas komercfirma “Transceltnieks” veic darbus visā Latvijas teritorijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Firmai ir savi iecirkņi Ventspilī un Liepājā.

 

Galvenie firmas darbības virzieni:

Visi celtniecības un montāžas darbi (dzelzceļa būvniecība, sliežu ceļu būvniecība zem celtņiem, vispārceltniecisko un rūpniecisko objektu būvniecība, ēku un celtņu inženiertehniskie darbi, tiltu būvniecība, pazemes komunikāciju un kontakttīklu būvniecība) un ekspluatācijā nodotu dzelzceļa sliežu ceļu apkalpošana.

Firmai ir visu uzskaitīto darbu veikšanas licence, bet darbiniekiem visi attiecīgie sertifikāti.

No 2003. gada RKF “Transceltnieks” ir ieguvusi arī vadības sistēmas kvalitātes sertifikātu ISO 9001, vides vadības standarta sertifikātu ISO 14001:2004 un arodveselības un darba drošības pārvaldības sistēmas sertifikātu OHSAS 18001

Ražošanas komercfirma “Transceltnieks” ir Latvijas Dzelzceļnieku Sabiedrības biedrs.